jesteś bohaterem

jak możemy Ci pomóc

strategia pro ugodowa

oszczędzanie

najczęstsze pytania

Jesteś bohaterem!
Strategia pro ugodowa Naszej Spółki powala na bohaterskie wyjście z każdej sytuacji! Nie zastanawiaj się, nie czekaj. Skontaktuj się z Nami i porozmawiajmy.
Zrób to mądrze.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. Nie omijaj problemu, rozwiążemy go razem!

Jesteś bohaterem. Pytasz dlaczego?

Jeśli jesteś dłużnikiem, a właśnie postanowiłeś spłacać regularnie tyle, na ile Cię stać, jesteś dla  Nas bohaterem.

 

 

Gdy Nasi dłużnicy coraz częściej okazują się w porządku , spłacają nawet symboliczne kwoty – 10, 50, 100 złotych – ale regularnie.

 

 

Z tego miejsca gratulujemy Państwu dobrej decyzji. Omijanie problemów to nie sposób, to tylko pogarsza sytuację. Nasza prougodowa strategia pozwoli na wyjście z długów nawet w tych najtrudniejszych chwilach.

To na pewno pomyłka.

Jeśli nie wiesz, z jakiego tytułu jest zobowiązanie, o którym zostałeś poinformowany, wyjaśnimy Ci to w prosty sposób.

Dokumentacja spłaty.

Jeżeli spłaciłeś zobowiązanie, prześlij nam faksem, e-mailem lub MMS-em potwierdzenie zapłaty na dane kontaktowe wskazane poniżej.

Skonsultuj się.

Jeżeli nie wiesz, jak przystąpić do spłaty, zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Wszystko wyjaśnimy.

Jeśli potrzebujesz informacji na temat aktualnego zadłużenia lub numeru rachunku, zadzwoń lub napisz do nas.

Strategia pro ugodowa.

Wystarczy tylko odrobina wysiłku i chęci oraz uczciwa rozmowa z doradcą. Dlatego wszystkim osobom, które popadły w zadłużenie bez złej woli czy za sprawą oszustwa i chcą dowiedzieć się, jak spłacić długi, oferujemy wyjście z problemu na drodze polubownej.

 

 

Co to znaczy? To znaczy na drodze rozmowy, porozumienia i na warunkach możliwych do zrealizowania po ustaleniu rat spłaty dopasowanych do możliwości finansowych naszych klientów.

 

 

Bez niepotrzebnego stresu i bez dodatkowych kosztów wynikających z postępowania sądowego czy egzekucji komorniczej lub wpisu do biura informacji gospodarczej.

Szybka reakcja, szybkie rozwiązanie problemu.

Spokojnie, pomożemy! 

Pozostaw Swój numer telefonu, a odezwiemy się najszybciej, jak to będzie możliwe. Formularz czy kontakt osobisty? Śmiało, zadzwoń jeśli masz pytania.