1

dla Partnera

1

dla Agenta

2

nasi partnerzy

3

oczekiwania

4

warunki

5

koordynator

Czego oczekujesz?
Jeżeli szukasz możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych z wykonywanej przez Ciebie działalności zarobkowej, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!
Niesamowite możliwości.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy odpowiednie rozwiązania umożliwiające przy już wykonywanej aktywności zawodowej uzyskanie dodatkowego atrakcyjnego dochodu. Nawet 8000 zł miesięcznie!
Natychmiastowe korzyści.
Przystępujesz do ogólnopolskiej sieci PARTNERSKIEJ i zyskujesz dostęp do najlepszych firm windykacyjnych na Całym Świecie.

Program Partner

Prowadzisz swoją firmę, masz swoich klientów i zastanawiasz się jak dodatkowo zarobić na tych relacjach? Program PARTNER jest dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany
Programem Partner?

Decydując się na kontakt z Kancelarią Prawa Gospodarczego PFW sam możesz dokonać wyboru formy współpracy: partnerską lub agencyjną.
czytaj więcej

Program Agent

Odbywasz setki wizyt miesięcznie, współpracujesz z instytucjami finansowymi/ubezpieczeniowymi? Chcesz sam finalizować umowy? Program AGENT to najlepsze rozwiązanie.

Jesteś zainteresowany
Programem Agent?

Decydując się na kontakt z Kancelarią Prawa Gospodarczego PFW sam możesz dokonać wyboru formy współpracy: partnerską lub agencyjną.
czytaj więcej

Program Partner.

W ramach programu Partner informujesz swoich Klientów o naszych usługach, przekazujesz nam jego kontakt. My badamy jego potrzeby, proponujemy trafne rozwiązanie w ramach naszych usług, po zawarciu umowy z Twoim Klientem, informujemy Cię o przyznanej dla Ciebie prowizji. Uczestnictwo w Programie Partner zapewni Ci dodatkowe przychody w ramach Twojej działalności.

 

W trakcie współpracy masz stały kontakt z Managerem programu, który zapewni Ci wsparcie w Twoich kontaktach z zainteresowanymi Klientami.

inwestycja

  • nie ponosisz żadnych inwestycji związanych z Programem

oferta

  • rozszerzasz własną ofertę o nowe usługi

usługi

  • Twoi Klienci otrzymują dodatkowe usługi szybko, łatwo i na preferencyjnych warunkach

renoma

  • masz możliwość powoływania się na ścisłą współpracę z wyspecjalizowanym podmiotem usług prawno-windykacyjnych jakim jest Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

Program Agent.

W ramach programu Agent możesz zostać naszym przedstawicielem oferując na rynku konsumenckim jak i MŚP produkty prawno-windykacyjne uzyskując dodatkowe dochody dla swojej działalności.

 

Zapewniamy wsparcie merytoryczne Managera ds. Sieci Partnerskiej oraz zespołu sprzedażowego, organizujemy również cykliczne szkolenia produktowe przez wykwalifikowaną kadrę trenerską.

inwestycja

  • nie ponosisz większego ryzyka, możesz tylko zyskać jeśli będziesz zaangażowany w sprzedaż usług PFW

oferta

  • sam kreujesz rozwiązania i negocjujesz warunki współpracy na bezpośrednich spotkaniach w oparciu o dedykowane usługi Kancelarii Prawa Gospodarczego PFW

usługi

  • duża swoboda działania w sposobie dotarcia do potencjalnego Klienta

renoma

  • nowatorskie rozwiązania usług prawno-windykacyjne

Znamy Państwa oczekiwania.

Współpraca z Kancelarią Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o. umożliwia uzyskanie dodatkowego źródła dochodu poprzez Twój udział w sprzedaży usług prawno-windykacyjnych.

 

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i oferujesz usługi swoim Klientom możesz rozszerzyć swoją ofertę o kolejne produkty.

 

 

Decydując się na kontakt z sam możesz dokonać wyboru formy współpracy: partnerską lub agencyjną.

Warunki współpracy.

Partner. 

Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe, jesteś pośrednikiem finansowym itp., masz stały kontakt z Klientami którzy mogą mieć potrzeby na usługi prawno-windykacyjne, jednak masz ograniczony czas z uwagi na usługi jakie dziś wykonujesz dla swoich Klientów to program dla Ciebie.

Jesteś przedsiębiorcą i masz swój biznes?

Proponuj usługi PFW swoim Klientom i znajomym.

Uczestnictwo w programie Partner nie wymaga dużego zaangażowania, wystarczy że zgłosisz nam potrzebę swojego Klienta a my przeprowadzimy cały proces sprzedaży poinformujemy Cię o tym i wypłacimy należną prowizję. Ponad 300 Partnerów w kraju i na świecie podjęło już z nami współpracę.

 

 

Przekaż kontakt Managerowi ds. Sieci Partnerskiej

Gdy Twój Klient skorzysta z usług Kancelarii Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o. o. odbierz 30% prowizji!

 

Warunki współpracy.

Agent.

Masz doświadczenie w sprzedaży w bezpośrednim kontakcie z Klientem. Jesteś mobilny i dyspozycyjny, odpowiada Ci praca w terenie, interesujesz się rynkiem obrotu wierzytelnościami, jesteś zaangażowany i wychodzisz z inicjatywą, chcesz mieć realny wpływ na wysokość Twoich zarobków – to program dla Ciebie.

Cenisz sobie niezależność, jesteś dyspozycyjny i chcesz współpracować w oparciu o umowę agencyjną?

Pozyskaj zainteresowanych Klientów usługami Kancelarii Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o.

Aktualnie poszukujemy osób, które aktywnie będą uczestniczyć w budowaniu naszej sieci sprzedaży w kraju. Mile widziani w naszym zespole będą Agenci usług telekomunikacyjnych B2B, Brokerzy ubezpieczeniowi, Specjaliści ds. Sprzedaży, Doradcy Biznesowi usług finansowych, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę produktową. Z nami masz też możliwość rozbudowania swojej własnej struktury sprzedaży.

 

Podpisz umowę z klientem.

 

Odbierze nawet 60% prowizji za sprzedaną usługę!

Nasi partnerzy.

Kontakt z koordynatorem.

Jak my to widzimy?

sprawdź.

,Dziś by stale zwiększać swoje dochody trzeba być elastycznym i oferować kompleksowe usługi swojemu Klientowi. W dobie konsolidacji różnych usług niezbędny jest szeroki wachlarz produktów jakie możemy proponować Klientom. Współpracując z Kancelarią Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. mogą Państwo uzupełnić swoją ofertę o niezwykle istotny element jakim są usługi prawno – windykacyjne. Aktualne realia biznesowe sprawiają , że niemalże każdy z przedsiębiorców wystawiający faktury z terminem płatności wcześniej czy później boryka się problemem ich odzyskania, a konsument jako Klient w gąszczu umów i przepisów prawnych będzie potrzebował wsparcia zaufanego prawnika. Nasze usługi są odpowiedzią na te potrzeby, nasze usługi mogą stać się Państwa usługami – zapraszam do współpracy!„

Zespół Kancelarii Prawa Gospodareczego PFW

Nasi koordynatorzy posiadają

ponad 10 letnie doświadczenie w branży usługi prawno-windykacyjnych we współpracy z największymi podmiotami oferującymi usługi windykacyjne w Polsce.

 

Ich doświadczenie oparte jest na  współpracy ze spółkami prawa handlowego z sektora B2B oraz sprzedawcami usług masowych z sektora B2C takich jak towarzystwa ubezpieczeniowe, telefonie, telewizje, leasingi i banki komercyjne

.

W Kancelarii Prawa Gospodarczego PFW współuczestniczą w projekcie Windykacji Międzynarodowej oraz projekcie Współpracy partnerskiej. W branży prawno – windykacyjnej na pierwszym miejscu stawiamy na jakość realizowanych usług i współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Zobacz gdzie jesteśmy

w Polsce i na Świecie.

Oferując usługi prawno-windykacyjne na przestrzeni kilku lat, pozyskaliśmy ponad 300 Partnerów w Polsce i zagranicą.

 

Współpracujemy z podmiotami na wszystkich kontynentach.

Nasze usługi znane są niemalże w każdym zakątku świata.

 

Cyklicznie przekazujemy zlecenia naszym współpracownikom krajowym i zagranicznym jak również stale obsługujemy sprawy przekazane przez naszych Partnerów.