fbpx

Praktykat | Stażysta w Dziale Windykacji Kancelarii Prawnej – Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław, siedziba spółki

Czego się nauczysz:

  • Na czym polega zarządzanie i windykacji należności.
  • Jak funkcjonuje proces odzyskiwania należności dla klientów kancelarii prawnej,
  • Zobaczysz oraz nauczysz się procesu obsługi systemów informatycznych CRM i ERP
  • Nauczysz się negocjacji z trudnym klientem
  • Poznasz metody pozyskiwania informacji o osobach i firmach tzw. skip

Wymagania:

  • Chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji
  • Dyspozycyjność minimum 2-3 dni w tygodniu (6 godzin dziennie)
  • Status studenta ( mile widziane kierunki: prawo, administracja, ekonomia)
  • Swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu MS Office, pocztą elektroniczną, sprzętem biurowym (fax, urządzenia wielofunkcyjne)
  • Sumienność, punktualność, odpowiedzialność

Osobom odbywającym praktyki lub staż zawodowy oferujemy możliwość podjęcia współpracy z kancelarią prawną o ugruntowanej pozycji na rynku, zdobycie doświadczenia w pracy w Dziale Windykacji pod okiem profesjonalnych managerów z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży a także poszerzenie wiedzy prawniczej z dziedziny dochodzenia należności oraz obsłudze prawnej. Praktyka odbywa się pod patronatem Managera działu windykacji i zarządzania należnościami, który po zakończeniu programu praktyk wystawia stosowne dokumenty i referencje potwierdzające jego ukończenie.

Jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia i wiedzy aplikuj.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Kancelarię prawa gospodarczego PFW sp z o.o. . z siedzibą w ul. Żmigrodzka 81-83 Wrocław  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, które zostaną przesłane.

+48 532 747 666
praca@pfw.com.pl

Kancelaria Prawa Gospodarczego PFW Sp. z o.o. jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie usług doradztwa prawnego oraz zarządzania wierzytelnościami dla klientów z sektora B2B oraz B2C. Zajmujemy się także kompleksowym doradztwem w prowadzeniu działalności gospodarczej jak i wspieramy swoich klientów w pozyskiwaniu środków finansowym na rozwój ich firm. Tworzymy nową jakość na rynku usług dla biznesu.

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne zapewnienie Klientom szybkiego i pewnego sposobu na odmrożenie kapitału przy jednoczesnym zachowaniu relacji biznesowych z dłużnikiem. Profesjonalizm świadczonych przez nas usług w połączeniu z wysoką skutecznością i szybkością działania zapewnia poprawę płynności finansowej oraz minimalizację ryzyka prowadzenia biznesu przez naszych Klientów.

Działamy na terenie całego kraju i za granicą, na wszystkich etapach postępowania: polubownym, sądowym i egzekucyjnym, a naszą dewizą jest elastyczne i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na jakość i ciągłe doskonalenie się, co stanowi podstawę partnerskiej współpracy i wspólnego sukcesu.

Menu